На місці присутні близько пів сотні працівників місцевого пологового будинку (які, до слова, після нічних змін або ж у відпустках), інформує "Суспільне". Медики вимагають у міської влади пояснень, щодо подальшої долі медзакладу.

Читайте також Коронавірус у Києві: Олександрівська лікарня майже повністю заповнена

Нагадаємо, у міській раді з 9:00 триває бюджетна комісія, під час якої депутати обговорювали також питання перепрофілювання пологового будинку у Луцьку.

Згодом працівники пологового будинку перекрили дорогу біля Луцькради, вони безперервно ходять пішохідним переходом. Із собою на мітинг протестувальники взяли плакати із гаслами та закликами не розміщувати недужих на коронавірус в пологовому будинку.

Завідувач відділення дитячої реанімації Віталій Богданович розповів Інформаційному агентству ВолиньPost, що лікарі та працівники медзакладу категорично проти того, аби у Луцькому клінічному пологовому будинку облаштовували корпус для прийому хворих на коронавірус.

Ми зібралися, аби міська рада нас почула. Рішення зробити "ковідний" корпус на базі акушерського відділення пологового будинку є не дуже невірним,
– заявив Віталій Богданович.

Медики пояснили, що якщо пацієнтів з акушерського корпусу переведуть у гінекологічне відділення і зроблять там родзали, то відстань між ними – 20 метрів.

Це спільна каналізація, харчоблок, теж саме повітря...Перший поверх і так переоблаштували для прийому хворих на коронавірус вагітних зі всієї Волині,
– додав він.