Минулого тижня в обласній лікарні Рівного помер 5-річний Микола Антонюк. Хлопчика привезли з підозрою на апендицит, але помер він начебто від гострої респіраторної вірусної інфекції. Коли дитині стало зле — лікар просто відмовився прийти до палати. Мовляв, у нього збори. Хлопчика не стало, батьки досі не можуть оговтатись від страшної трагедії.

Оглядав дитину завідувач хірургічного відділення. Він і досі не хоче говорити ані з журналістами, ані з батьками. Тепер керівництво дитячої лікарні вирішує, що робити з халатним медиком. Головний лікар на "розбір польотів" камери не впускає.

На закриту лікарську нараду горе-хірург не з'явився. Запросили батька померлого хлопчика. Вислухали його претензії і попросили зачекати у коридорі. У цей час за зачиненими дверима керівництво лікарні радилось, як захистити свого колегу від покарання. Для цього не гірше за адвокатів вигадують різні відмовки.

Придумати якусь "залізну відмазку" людям у білих халатах так і не вдалося. Тепер радяться з юристами — як знайти шпаринку в законах, що дозволить приховати лікарську помилку. Обставини трагедії поки що вивчають судмедексперти та прокурори.

Читайте також: Від малярії у Києві помер чоловік

Для керівництва дитячої лікарні хірург, проти якого почали справу, не просто працівник. Адже він походить з відомої лікарської династії Бойків. Водночас батьки хочуть, аби винних у смерті їхнього сина відсторонили від посад. Мовляв, це допоможе врятувати інших дітей від горе-лікарів.

Автор сюжету — Дмитро Леонтіюк.

Додамо, батько та син підірвались на міні поблизу Мар'їнки, що у Донеччині.