Педіатр Олександр Сиволобов назвав 5 найпоширеніших хвороб, пише "МедОбоз".

Читайте також: Які хвороби можуть підчепити українці на природі та у водоймах

Під час купання в водоймах можна підчепити шистосомний дерматит або ж сверблячка курця. Основні симптоми поколювання і свербіж, протягом 30 хвилин шкіра червоніє і опухає, після цього з’являються вузлики з прозорими бульбашками.

Людина може заразитися глистяними інвазіями – група хвороб, пов'язана з проникненням паразитичних черв'яків в організм людини. Серед них – аскаридоз, анкілостомідоз, стронгілоїдоз та інші. Основними симптомами аскаридозу є біль в животі, нудоту, блювоту, діарею, схуднення, алергічні прояви.

Купання у неперевірених водоймах можуть призвести до гострих кишкових інфекцій – ешеріхіози, дизентерія, норовірусна інфекція, аденовірусна кишкова інфекція, ентеровірусна інфекція) Загальні симптоми – слабкість, зниження апетиту, головний біль, підвищення температури, нудота, блювота, біль у животі, пронос з домішками слизу, гною або крові.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділіЗдоров'я.