Медзаклад переповнений пацієнтами. Мовиться про лікарню, яка розташована за адресою проїзд Бакунінський, 11. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив експредставник президента України в Криму Борис Бабін.

Цікаво Катастрофа з COVID-19 у Криму: на півострові серйозні проблеми через російських туристів

"Люди вмирають у холодних палатах", – написав Бабін. Він наголосив, що про ситуацію розповіла одна з пацієнток лікарні Марія Хмара.

2 поверхи з хворими переповнені, а батареї "крижані",
– заявила жінка.

За її словами, тепло в лікарню подають лише на кілька годин на добу. Пацієнтка перебуває на лікування разом із дитиною. Їй доводиться спати у палаті під 2 ковдрами. Ба більше, пацієнти сплять одягнені.

Яка причина

Бабін пояснив, що основна причина колапсу проста – відсутність навіть мінімального тиску води у міській опалювальній системі.

Нагадаю, що південнобережна Ялта ніяк та ніколи не залежала й не може залежати від постачання води з материкової України,
– запевнив Бабін.

Він назвав причини водного колапсу Ялти:

  • забудова міста багатоповерховим житлом для "колонізаторів" із перевантаженням в декілька разів можливостей водоканалу;
  • знищення окупантами системи каптажів для селищ Великої Ялти;
  • масове спиляння лісу;
  • забруднення будівельним сміттям лісових масивів водозбору.

COVID-19 в окупованому Криму: головне

  • Як повідомили у незаконній окупаційній адміністрації, за останню добу, 7 грудня, на півострові зафіксували ще 274 нових випадки інфікування COVID-19.
  • Станом на 8 грудня, у Криму виявили вже 17 383 хворих. водночас померли внаслідок недуги – 339 осіб.
  • Окупанти зазначали, що з 12 грудня планують розпочати вакцинацію від коронавірусу в Криму. Використовуватимуть російський препарат "Супутник V". На півострів уже завезли перші 500 доз вакцини для медиків.