Зазначимо, що Російська статистика захворюваності на коронавірус дещо спотворена, адже країна враховує й окупований український Крим. Про ситуацію з COVID-19 в країні повідомляє стопкоронавирус.рф.

До теми: Новий спалах коронавірусу у Китаї: джерелом став чоловік, який читає лекції про здоров'я

Найбільше нових хворих виявили в Москві (+2317), Петербурзі (+1510), Підмосков'ї (+1129), а також у Нижньогородській області (+461).

За минулу добу внаслідок коронавірусу у Росії померло 564 людей. Загальна кількість летальних випадків в країні зросла до 70 482.

За цей період одужали 23 798 хворих. Загалом від початку пандемії хворобу подолав 3 174 561 громадянин.

За даними Росспоживнагляду, від початку 2020 року в Росії провели понад 100 мільйонів тестів на коронавірус. Зараз в Росії хворіє 511 888 громадян.

Коронавірус в Росії: що відомо

  • Росія вже тривалий час перебуває на 4 місці у світі за кількістю виявлених інфікованих.
  • 28 жовтня російським лікарям заборонили публічно говорити про COVID-19 без узгодження слів з владою.
  • 11 серпня МОЗ Росії дав тимчасову реєстрацію вітчизняній вакцині проти COVID-19 під назвою "Супутник V"
  • Статтю з описом цієї вакцини розкритикували науковці з різних країн світу. Там помітили деякі неточності та копіпаст. Загалом експертів турбує і той факт, що вакцинація груп ризику у РФ почалась до завершення клінічних випробувань.
  • З 5 грудня в країні офіційно розпочалась вакцинація професійних груп ризику вищезгаданим препаратом. Щоправда, не щеплять людей з хронічними захворюванням, а також людей молодше 18 років і старше 65.
  • Так звана влада Севастополя заявила, що в на початку лютого у місті стартує масова вакцинація проти коронавірусу.