Варто зауважити, що Російська статистика захворюваності на коронавірус дещо спотворена, адже країна враховує й окупований український Крим. Про ситуацію з COVID-19 в країні повідомляє стопкоронавирус.рф.

До теми Були тисячі мутацій: в Австралії засумнівалися в небезпеці нового штаму коронавірусу

Найбільше нових хворих виявили в Москві (+7797), Петербурзі (+3752), Підмосков'ї (+1523), а також у Нижньогородській (+501) і Свердловській областях (+396).

За минулу добу, 20 грудня, внаслідок коронавірусу у Росії померли 493 людини. Внаслідок цього загальна кількість летальних випадків в країні зросла до 51 351.

За цей самий період одужали 19 705 хворих. Загалом від початку пандемії хворобу подолали 2 295 362 громадян.

За даними Росспоживнагляду, від початку 2020 року в Росії провели понад 86,3 мільйонів тестів на коронавірус, з них 437 тисяч лише за останню добу.

Коронавірус в Росії: що відомо

  • Росія вже тривалий час перебуває на 4 місці у світі за кількістю виявлених інфікованих.
  • 28 жовтня російським лікарям заборонили публічно говорити про COVID-19 без узгодження слів з владою.
  • 11 серпня МОЗ Росії дав тимчасову реєстрацію вітчизняній вакцині проти COVID-19 під назвою "Супутник V"
  • Статтю з описом цієї вакцини розкритикували науковці з різних країн світу. Там помітили деякі неточності та копіпасту. Загалом експертів турбує і той факт, що вакцинація груп ризику у РФ почалась до завершення клінічних випробувань.
  • З 5 грудня в країні офіційно розпочалась вакцинація професійних груп ризику вищезгаданим препаратом. Щоправда, не щеплять людей з хронічними захворюванням, а також людей молодше 18 років і старше 65.