До цього призводить хронічний дефіцит води в організмі. Також негативно на стані шкіри обличчя позначаються неповноцінне харчування клітин шкіри, загальна зашлакованість організму, коли не вистачає рідини для того, щоби шлаки і токсини могли покинути тіло з сечею, калом та потом.

Саме тому всі рекомендації зводяться до поради випивати не менше 2-2,5 літрів води на добу. Але слід ще й правильно підходити до вибору напоїв, не плутаючи поняття "вода" і "рідина".

Кава. Якщо ви випиваєте кілька чашок кави в день, варто збільшити кількість чистої води. Пам'ятайте, що кава має сечогінну здатність, вона не дає організму воду, а виводить її з тіла, збільшуючи тим самим небезпеку старіння шкіри.

Чорний чай. Він теж має сечогінну дію. Не варто пити більше трьох чашок чорного чаю в день.

Зелений чай. Цей напій містить теофілін – речовину, яка здійснює сечогінний ефект. І тому його також не можна зарахувати в постачальника рідини в організм.

Газована мінеральна вода. Пам'ятайте, що вуглекислий газ, яким штучно насичується корисна мінеральна вода, викликає порушення кислотно-лужного балансу в організмі, а значить і старіння шкіри.

Соки. Не пийте пакетовані соки з супермаркету, які перенасичені цукром. Щоб його нейтралізувати, організму знадобиться все та ж чиста вода. А ось фреш – відмінне рішення: вітаміни і молодість шкіри завжди йдуть рука об руку.

Так які ж напої обов'язково ввести в свій раціон?

Пам'ятаємо: в день потрібно випивати не менше 2-2,5 літрів води. Коли води не вистачає, організм починає витягувати її з будь-якої рідини. Це навантажує нирки, які і без того працюють безперебійно.

Читайте також: Медики по-новому пояснили, чому у людей виникає лупа