А саме — закуплено новітнє та сучасне обладнання для дитячої реанімації — триканальний електрокардіограф типу "300G", компресор медичний АД 3500XJ та шприцевий насос ASCORMODELAP 22. Загальна вартість придбаних приладів складає майже 200 тисяч гривень.

Як зазначив регіональний менеджер Миколаївської та Херсонської філії мережі АЗК WOG Гарькавий Леонід Вікторович, який узяв участь в передачі обладнання, компанія ВОГ РІТЕЙЛ готова підтримувати й надалі такі ініціативи заради наступних поколінь.

"Компанія ВОГ РІТЕЙЛ завжди підтримує такі благодійні ініціативи та намагається залучати до проектів інших партнерів. Адже соціальна відповідальність компанії сьогодні має надзвичайно важливе значення й закладає сприятливий ґрунт для життя та нормального розвитку майбутніх поколінь", — наголосив він.

Нагадаємо, у рамках соціальної ініціативи "Пробіг з вірою в серці" через реєстраційні й благодійні внески партнерів, меценатів та простих громадян на сайті Української Біржі Благодійності, а також завдяки акції "Дорога до серця", від компанії ВОГ РІТЕЙЛ було зібрано 1,438 мільйона гривень. Участь у пробігах, що пройшли в п’яти містах України, взяли близько 13 тисяч учасників. Протягом грудня медичні прилади передадуть в дитячі лікарні всіх міст-учасників Пробігів.