Мовиться про людей, які потрапляють під кожен етап вакцинальної кампанії. Зараз – це медики, військові на фронті, соціальні працівники, священнослужителі та пенсіонери старше за 80 років.

Читайте також Хто найбільше поширює коронавірус: нові дані

Алгоритм запису для роботодавців:

1. Регіональні координатори з вакцинації поінформують управлінців кожної сфери, зокрема керівників закладів, про початок вакцинації цієї цільової групи та звернуться з проханням щодо формування списків.
2. Керівники закладів передають ці списки регіональному координатору з вакцинації.
3. Керівники закладів готують приміщення для вакцинації та домовляються з регіональним координатором про день та час візиту мобільної бригади.
4. У призначений день і час проводять вакцинацію за списком.
5. Важливо не забути взяти з собою на вакцинацію копію про підписання декларації або паспорт з ідентифікаційним кодом (для реєстрації в електронній системі охорони здоров’я).

Вакцинація в Україні станом на 12 квітня

За 11 квітня 2021 року в Україні вакцинували 1 216 людей проти COVID-19. Від початку вакцинальної кампанії щеплено 378 266 людей.

Щеплення проводилось 34 мобільними бригадами з імунізації та 81 пунктом щеплення. Станом на 11 квітня 2021 року до листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 441 989 людей.


Як записатися на вакцинацію / Інфографіка 24 каналу