Кажуть, що не вистачить. Попри це, у Міністерстві охорони здоров'я переконують, що вакцина від Pfizer буде доступна для всіх, але з пріоритетом для людей похилого віку та людей із супутніми захворюваннями.

Увага За добу COVID-щеплення отримали понад 80 тисяч українців

Кого вакцинуватимуть

В столичному Центрі вакцинації імунізуватимуть людей віком від 60 років. Робитимуть це вакциною Comirnaty виробництва Pfizer / BioNTech. Планують, що цей препарат використовуватимуть із 16 липня.

Директорка Департаменту охорони здоров'я Валентина Гінзбург зауважила, що окрім вакцини виробництва Pfizer для літніх людей залишається доступним і препарат CoronaVac виробництва Sinovac.

Якщо завчасно записатись – це значно скоротить термін очікування, тож економить час і сили киян, а медикам – дозволяє зробити більшу кількість щеплень.

Одразу ж після впровадження системи запису ми побачили результати. Вчора (12 липня – 24 канал) ми подолали рубіж у 500 тисяч щеплень, які зробили з початку вакцинальної кампанії,
– повідомила Гінзбург.

Чим щеплюватимуть інших охочих

У Центрі вакцинації в Києві проти COVID-19 молодших за 60 років осіб щеплюють вакциною CoronaVac.

Загальні темпи вакцинації в Україні

  • Вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року. Відтоді щепили 2 357 227 українців. 2 357 225 з них отримали 1 дозу препарату.
  • Повністю імунізовані та отримали 2 дози – 1 215 284 осіб.
  • Загалом в країні провели 3 572 509 COVID-щеплень