Як пише National business daily of China позитивний результат одного зразка був отриманий при дослідженні на нуклеїнові кислоти коронавірусу.

Читайте також Лабораторія в Китаї випадково заразила тисячі людей бактеріальною інфекцією

18 вересня міський офіс провідної групи з профілактики та контролю епідемії повідомив про підтвердження позитивного результату на COVID-19.

Згодом цю інформацію підтвердили і в Центрі з контролю та профілактики захворювань Чанчуня.

Загалом 10 кілограмів морепродуктів з тієї ж поставки прибули також до міста Фуюй. Влада закликала всіх мешканців, які могли придбати заражену продукцію, пройти тестування на коронавірус.

Відзначимо, що це не вперше у Китаї виявлено COVID-19 на упаковуванні товарів. У серпні у двох китайських містах надходили повідомлення про коронавірус на упаковках з імпортованими харчовими продуктами.

Пандемія COVID-19 у Китаї: що відомо

  • Пандемія коронавірусу, яка охопила весь світ, розпочалася з китайської провінції Хубей. Перший смертельний випадок там стався 11 січня.
  • Місцеві жителі захворіли на пневмонію невідомого походження. Вчені вивчили геном вірусу та встановили, що він на 70% схожий на SARS-COV, який у 2012 році став причиною високої смертності через гострий респіраторний синдром.
  • Спалах коронавірусу COVID-2019 пов'язаний з ринком морепродуктів та тварин, що в місті Ухань. Там торгували дикими тваринами для споживання.
  • Згідно з офіційною статистикою, на материковому Китаю вилікувалися майже 95% людей.