Операцією передбачено, що шанхайська фірма до кінця поточного року зробить початковий платіж в розмірі 125 мільйонів євро за 50 мільйонів доз. Про це пише видання Інтерфакс.

Читайте також В ОАЕ зареєстрували вакцину проти COVID-19 китайського виробництва

Зазначається, що Fosun Pharma вела в китайській провінції Цзянсу клінічні випробування двох вакцин BioNTech.

Наразі жоден з препаратів не був схвалений медичним регулятором Китаю.

Китайська вакцина проти коронавірусу

Зауважимо, що у Китаї говорять про успіх та ефективність вакцини проти коронавірусу CoronaVac пекінської біофармацевтичної компанії Sinovac. Партія вже приїхала в Індонезію в рамках підготовки до масової кампанії по вакцинації.

Також Китай має ще трьох кандидатів на офіційні вакцини проти коронавірусу, які перебувають на останніх стадіях випробувань.

Що відомо про вакцину від Sinopharm

  • Раніше Sinopharm дали дозвіл на проведення III фази клінічних випробувань інактивованої вакцини (на основі вбитого вірусу) в ОАЕ 23 червня після успішного завершення I й II фази.
  • Вчені повідомили, що у всіх 1120 здорових добровольців виробилися антитіла з високим титром після отримання двох доз препарату.
  • Фінальну фазу тестування вченим довелося проводити в ОАЕ, оскільки на той момент епідемія коронавірусу в Китаї була під повним контролем, і оцінити ефективність вакцини було складно.
  • Зараз клінічні випробування вакцини ведуться також в Бахрейні, Єгипті, Йорданії, Перу та Аргентині.
  • Ефективність вакцини оцінюється в 86%. Для порівняння, вакцини Pfizer та Moderna показали ефективність понад 90%.