Кількість інфікованих коронавірусом на Львівщині з урахуванням максимальної кількості проведених тестувань збільшується. Про це заявив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень в ефірі 24 каналу.

Читайте також Карантин не готові послабити у 22 областях: перелік

Основними причинами погіршення ситуації є активний політичний процес, який розпочався з урахуванням масових заходів, а також освітній процес. За словами Тараса Греня, збільшення кількості хворих відбувається, зазвичай, у вівторок та середу, коли до кінця проводять тестування, які були в черзі після вихідних.

На сьогодні у Львівські області є два райони, які віднесли до червоної зони:

  • Пустомитівський;
  • Перемишлянський.

Там обмежено курсування громадського транспорту, а освітній процес відбувається у дистанційній формі. Також правоохоронні органи проводять превентивні заходи для дотримання санітарно-епідеміологічних норм.

Яка ситуація з кількістю ліжок у лікарнях

На сьогодні ситуація з кількістю місць у медичних закладах покращилась та є стабільною. Заповненість становить близько 49%, тому вільні ліжка для хворих на COVID-19 ще є.

Медичні заклади забезпечено усім необхідним, проте якщо говорити про складні випадки перебігу хвороби чи дорогі ліки, то тут ситуація є дещо складною. Але ми над цим працюємо,
– заявив Грень.

Також у Львівській області будуть розглядати можливість введення 2 чи 3 додаткових лікарень для боротьби з коронавірусом.

Коронавірус в Україні: головне

  • Наразі COVID-19 в Україні підтвердили у понад 181 тисячі людей.
  • Станом на 22 вересня інфікувались 3497 українців.
  • Одужали від коронавірусу близько 80 тисяч людей, померли від ускладнень хвороби – 3705 пацієнта.
  • Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до 1 листопада.
  • З 1 серпня країну поділили на зони: червону, жовту, помаранчеву, зелену. У кожній зоні діють різні обмеження.