Їжте на здоров’я

Інтернет рясніє інформацією про різні "зцілювальні голодування", "рисові дієти" та інші фантастичні способи для схуднення. При тому важливо відзначити, що далеко не завжди схуднення може бути метою, а голодування – панацеєю. Часто – це просто нав'язаний суспільству стереотип, за яким приховують несподівані гастрити, виразки шлунка, занепад сил та інші хвороби, лікувати які вам доведеться ще не одне літо. Ваше харчування має бути в першу чергу збалансованим і багаторазовим. При тому для кожної людини ця "збалансованість" індивідуальна і тільки досвідчений дієтолог або фітнес-тренер може порекомендувати, що буде ефективно саме вам.

Худнемо з розумом і фітнес-тренером

Навіть якщо ваша вага дійсно перевищує норму і вам про це сказав ваш фітнес-тренер, а не реклама в інтернеті, то різке схуднення – не вихід із ситуації. Вчені довели, що різке схуднення – це стрес для вашого організму, а будь-який стрес спричиняє порушення гормональної функції та обміну речовин. У деяких випадках це навіть загрожує безпліддям. Тому худнути потрібно з розумом! До того ж в процесі схуднення дуже важливо підтримувати в тонусі м’язи за допомогою занять у фітнес-клубі, щоб при втраті ваги шкіра залишалася пружною, а рельєф тіла ставав ще більш привабливими.

Але для ідеальної форми тільки правильного харчування і фізичних навантажень не вистачить. Є ще безліч корисних процедур, якими в обов'язковому порядку повинна супроводжуватися підготовка до літа, а саме:

– відвідування лазні, що допомагає організму очиститися від непотрібних шлаків і токсинів,

– масаж, який відомий, як ефективний спосіб боротьби з целюлітом,

– солярій, що підвищує настрій людини через меланін, який виділяє організм під час засмаги.

І хоч до літа залишилося всього лише 75 днів, такий комплексний підхід можливий. Адже все це ви можете отримати просто оформивши абонемент мережі фітнес-клубів №1 в Україні "Sport Life". Тим більше, що у ці 3 дні в "Sport Life" є шанс оформити клубну картку всього за 200 грн в місяць і вже до літа хвалитися ідеальними формами! Поспішайте! Адже кількість таких акційних абонементів обмежена!