У даних, опублікованих на Worldometers, йдеться, що загалом з початку пандемії в Ізраїлі підтвердили коронавірус у 245 494 осіб.

Читайте також Посилення карантину в Ізраїлі: уряд обмежив вильоти з країни

174 тисячі осіб одужали, однак 1 569 людей померли від ускладнень, викликаних COVID-19.

Через поширення коронавірусу в Ізраїлі тотальний карантин продовжили до 14 жовтня, тобто на три дні довше, ніж планувалося. Це рішення ухвалили 30 вересня під час телефонного голосування члени кабінету з боротьби з COVID-19.

За минулу добу проведено 68128 тестів, що стало рекордною кількістю з початку пандемії. Приблизно в 13% випадків при тестуванні був виявлений коронавірус. Відомо, що понад 78% заражених у віці до 50 років. Середній вік померлих складає 80 років.

Що відомо про карантин в Ізраїлі

  • З 25 вересня до 11 жовтня Ізраїль починає жити в умовах герметичного карантину. В країні припинять роботу державного і приватного сектора, за винятком об'єктів критичної інфраструктури.
  • Зокрема уряд прийняв рішення закрити ринки та синагоги. Людям заборонено відходити від місця проживання далі, ніж на один кілометр. Молитви і демонстрації дозволені лише на відкритому повітрі – групами не більше, ніж 20 людей.
  • Наразі в Ізраїлі ще працюють громадський транспорт та залізниця. Але міжміські переїзди в автобусах також зупинили.