Як повідомив прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху, вже сьогодні, 7 січня, у країну має прибути перша партія вакцини проти коронавірусної інфекції Moderna.

Читайте також В Італії 90-річна жінка померла після вакцинації від COVID-19: смерть розслідують

"Кілька днів тому я говорив з генеральним директором компанії Modernа Стефаном Банселем. Завтра перша партія вакцини Modernа повинна прибути до Ізраїлю", – йдеться у повідомлення, яке опубліковане у середу, 6 січня.

Вакцини планують доставити людям, які не можуть самі прийти у лікарню.

Це перша партія вакцини Modernа, будуть ще. Я працюю над тим, щоб доставити громадянам Ізраїлю мільйони доз вакцин, щоб ми змогли раз і назавжди позбутися від пандемії коронавірусу,
– заявив Нетаньяху.

Додамо, що в Ізраїлі, яка є лідером за темпами вакцинації у всьому світі, міністри проголосували за запровадження нового локдауну через спалах захворювання на коронавірус.

За даними порталу Our World in Data, станом на 6 січня в Ізраїлі вакцинували вже майже 16% громадян. Це практично кожен шостий житель.

Заява Біньяміна Нетаньяху: дивіться відео

Що відомо про вакцинацію від COVID-19 в Ізраїлі

  • В Ізраїлі вже вакцинувати понад мільйон людей.
  • Понад 40% людей, старших 60 років, отримали першу дозу вакцини від BioNTech та Pfizer.
  • Однак згодом в країні відклали запис на вакцинацію, аби видати другі дози тим, хто вже зробив щеплення. Річ у тім, що влада не впевнена, чи вистачить кількості препарату.
  • В країні є кілька випадків смертей після вакцинації. Однак місцеві медики вважають, що це не пов'язано із щепленням.