Чоловік хотів довести, що не має значення, що ти їси, головне – це витрачати більше калорій, ніж отримуєш. Свій експеримент він розпочав у грудні 2016 року.

За цим процесом весь цей час слідкували його підписними в Youtube, адже Говард відомий блогер: він веде свій канал.

Читайте також: Дівчину, яка написала есе про любов до піци, взяли до Єльського університету

"Я вирішив протягом 100 днів їсти тільки морозиво, щоб показати: зовсім неважливо, що саме ти їси, якщо ти хочеш схуднути. Важливо тільки, щоб число калорій, які ти споживаєш, не перевищувало число калорій, які ти витрачаєш. Якщо я зможу їсти не більше 2500 кілокалорій в день, я зможу схуднути", – поділився чоловік.

Чоловік схуд за допомогою морозива

Усі 100 днів Ентоні уважно відслідковував усі зміни у своєму тілі, відстежував свою вагу, рахував скільки він з’їв та скільки витратив. Щодня блогер вживав близько 2000 кілокалорій.

При цьому Ентоні їв американське морозиво з печивом, шоколадним соусом, посипками, робив молочні коктейлі та навіть суп з морозива, а запивав все це Jack Daniels і іншими благородними напоями.

Як результат, блогеру Говарду вдалось скинути 92 фунти і навіть стати здоровішим. Після закінчення 100 днів він здав аналіз крові і виявилось, що рівень холестерину і ліпідів у крові знизився.

У своїх відео Ентоні зізнався, що схуднення далося йому нелегко: під кінець він почав швидко втомлюватися, постійно хотів спати, був у поганому настрої і навіть закинув тренування.