Нещодавно завершився експеримент Джорджа Праєра, який щодня випивав 10 баночок Coca-Cola. У підтягнутого 50-річного чоловіка вже за тридцять днів з’явився животик, чоловік набрав 10 кілограмів, а кров’яний тиск потягнувся до небезпечних 145 на 95.

Просто попиваючи колу, Праєр щодня споживав 350 грамів цукру, тим не менше американець зізнавався, що його тіло вимагало ще більше солодкого.

А от 10 років тому американський режисер Морган Сперлок вирішив перевірити на собі, що станеться, якщо протягом місяця харчуватись у McDonalds. По три рази на день — а це 5 тисяс кілокалорій.

Тоді результати були ще більш вражаючі. 32-річний чоловік всього за 5 днів набрав 4,5 кілограми. Американець відчував напади депресії, млявості, його турбував головний біль, та варто було з’їсти один бургер, як усе минало. Терапевти назвали цей стан "залежністю".

Наступний тиждень додав ще 4 кілограми. Однак, почали з’являтися і проблеми зі здоров’ям. Часта зміна настрою, сексуальні розлади, накопичення жиру в печінці. А на 21-ий день — прискорене серцебиття. Всього за місяць Морган набрав 11 кілограмів.

Аби знову прийти у форму, знадобилося 14 місяців. Те, що погіршення настають настільки швидко, здивувало навіть лікарів. За 30 днів режисер з’їв стільки фаст-фуду, скільки дієтологи рекомендують за 8 років.