У зв'язку з цим, в місті планується введення протиепідемічних заходів щодо запобігання розповсюдженню захворювань на грип та гострі респіраторні інфекції (ГРВІ). Зокрема, в школах після канікул навчання не розпочнеться. Це триватиме до покращення ситуації із захворюваністю. Про це пише офіційний портал Чернігівської міської ради.

Читайте також: Як ефективно вберегтись від смертельного грипу: поради експерта

Шановні батьки, бережіть своїх дітей і себе. Уникайте місць масового скупчення людей, вдягайте маску, не наражайте інших на небезпеку, якщо ви захворіли, та не займайтеся самолікуванням. А взагалі, потрібно робити щеплення. Сподіваюся, що ви, хто цього ще не усвідомив, виправите цю помилку,
– зазначив заступник міського голови Олександр Ломако.

Зокрема, начальник управління охорони здоров'я міської ради Владислав Кухар повідомив, що за результатами наради з головними лікарями міських лікарень і відповідно до наказу управління охорони здоров’я міськради у місті проводитиметься цілий комплекс обмежувальних заходів, про це зазначив УНІАН.

Перш за все, це обмеження вільного доступу до стаціонарних відділень лікарень для відвідувачів, деякі з них будуть перепрофільовані, де створюватимуться спеціальні палати для хворих ,
– зазначив Владислав Кухар.

За даними МОЗ, за перший тиждень 2019 року захворіли 164 453 людини, а 13 осіб загинуло внаслідок ускладнень.


Симптоми грипу: якщо хворий почуває себе гірше – викликайте швидку

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.