"Оскільки це LoveChallenge, освідчуюсь у любові до дітей всього світу, щоб вони були здорові та щасливі!", – додала вона у коментарі до відеозвернення, передавши естафету своїм колегам Катерині Роговій (K.A.T.Y.A.), Наталі Жижченко (ONUKA) та Аллі Московці (Alloise Richter).

Я начинаю лав челландж, который проходит в поддержку благотворительного проекта Small Heart with Art, цель которого – пр...

Posted by Jamala Jamaladynova on 26 травня 2015 р.


Як відомо, 26 травня стартував флешмоб LoveChallenge, мета якого – привернути увагу до ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей в ОХМАТДИТі, а також зібрати гроші на матеріали для художнього розпису і благоустрою корпусу, де вони лікуються (а по факту, живуть). Розписувати лікарню будуть найкращі українські стріт-арт художники.

Читайте також: Джамала презентувала пісню про свій народ

LoveChallenge – це промо-кампанія у соцмережах, яка діє за принципом "вірусу" та естафети, подібна за механізмом до Ice Bucket Challenge. Людина, що бере у ній участь, має викласти відео з публічним освідченням у любові рідним, дітям, друзям чи близьким, передавши «естафету» трьом своїм друзям, родичам, знайомим чи публічним людям. Обов’язкові хештеги: #smallheartwithart, #lovechallenge, #Охматдит, #kidswithaids. Крім того, бажано надати фінансову проекту підтримку через сайт Small Heart with Art – благодійного проекту, який власне і є ініціатором цієї акції.