Вибір завжди стоїть між "кар'єрою" або "сім'єю", пише Update, крайнощами, які неодмінно виключають одна одну.

Але як тільки ми засумніваємось у цій "простій істині", як вона починає тріщати по швах. Так само, як і багато подібних "само собою зрозумілих речей".

Команда дослідників із Швейцарії та Німеччини вирішила опитати 258 пар.

Головна гіпотеза дослідження стверджувала наявність зв'язку між кількістю вкладених у відносини часу, уваги та енергії і задоволеністю ними. Опитувальник містив питання про мету романтичних стосунків, професійні задуми, робочі години і задоволення відносинами.

Члени пар-трудоголіків прекрасно ладнають між собою тому, що їх очікування щодо партнера більш реалістичні, з'ясували вчені. Їх спільне проведення часу, хоча і менш тривале, але більш наповнене. Таким чином компенсується величезна кількість робочих годин.

Сприятливо впливає на рівень задоволеності відносинами саме трудоголізм двох партнерів, ціллю якого є збагачення сім'ї.

І цей вплив не односторонній. Люди, які регулярно відпочиваючі в колі близьких, більш продуктивні, ніж ті, хто щодня до ночі засиджується за робочим столом, згідно з результатами дослідження Hay Group.

Так що, якщо ви, охоплені азартом, затрималися в офісі, не варто переживати – це не завдасть шкоди вашим відносинам. Але завжди пам'ятайте про міру: постійне виснаження впливає не тільки на вашу працездатність і сім'ю, але і на здоров'я.

Читайте також: Вчені довели, що зовнішність дівчини впливає на її успішність