Тимуру сім років і він любить все те, що і його однолітки — іграшки, казки та домашніх тварин. У хлопця є тхір Харитон та ігуана Агуша. У Тимура цукровий діабет першого типу.

А все тому, що мама Тимура після вердикту лікарів швидко взяла себе в руки. Олена організувалась сама, дисциплінувала сина, а тепер допомагає іншим. Це її ідея — створити додаток для телефонів чи планшетів на Android з амбіційною назвою "Супер я". Головне його завдання — допомогти батькам максимально адаптувати дітей із цукровим діабетом до самостійного повноцінного життя.

У додатку є кілька розділів, щоб було зручно і батькам, і дітям. Для дітей — анімовані помічники, все оформлене у стилі гри. Для батьків — щоденник, де зберігається вся потрібна інформація про дозу інсуліну, рівень цукру та режим харчування. Ольга — хрещена Тимура, яка розробила додаток.

Читайте також: Чому українці схильні до діабету більше, ніж інші нації

Додаток з’явився лише тиждень тому, а його вже скачали кількасот разів. Дітей з цукровим діабетом першого типу в Україні понад 9 тисяч. Ця програма допоможе їм підлаштуватися під потреби організму, каже Олена. Що цікаво — спонсорів для своєї ідеї ані в Україні, ані за кордоном дівчата не знайшли. А тому написали додаток за власні гроші.

Автор сюжету — Вікторія Лісецька.