Мер Житомира Сергій Сухомлин повідомив, що місцеві жителі та підприємці ставляться до карантину дуже негативно. За його словами, минулого тижня майже 100 підприємців приходили через це в міську раду.

Читайте також Радуцький пов'язує зростання захворюваності на COVID-19 в Україні з мутаціями вірусу

За словами Сухомлина, багато представників бізнесу наразі не працюють, адже вони не мають грошей, щоб "виживати" в таких умовах й платити податки. Зокрема, це завдає шкоди міському бюджету.

Яка ситуація із захворюваністю у місті

Очільник міста зазначив, що у Житомирі є 2 лікарні, які приймають хворих на COVID-19. Він розповів, що наразі медичні заклади заповнені на 52%.

Ми будемо проводити ще сесію міської ради, виділяти додаткові гроші на купівлю необхідних препаратів. Нам треба буде посилити можливості наших лікарень,
– наголосив мер міста.

Сухомлин розповів, що у Житомирі немає проблем з тестуванням для виявлення хворих на коронавірус. Він також додав, що ситуація з місцями у лікарнях є стабільною, адже наразі заповнено 278 ліжок з виділених 520.

До теми Як почувається Зеленський після вакцинації: Степанов розкрив деталі

Мер Житомира розповів про COVID-19 у місті: дивіться відео

COVID-19 у Житомирській області: що відомо

  • На Житомирщині різко збільшилася кількість хворих на COVID-19. Через це в області з 3 березня почала діяти червона зона карантину.
  • Внаслідок збільшення захворюваності в громадах області почали закривати дитсадки й переводити школи на дистанційну форму навчання.
  • Від початку пандемії у Житомирській області виявили понад 51 тисячу випадків зараження коронавірусом.