В Сінгапурі засудили 65-річну О Бі Хіок до 5 місяців, у якої виявили коронавірус в лютому 2020 року. Про це повідомляє видання Straits Times.

Читайте також Новий штам коронавірусу може давати помилково негативний результат тесту

До того, як жінка отримала позитивний результат, вона п'ять разів зустрічалася у лютому з 72-річним чоловіком, Лімом Кіанг Хонгом. Згодом у березні у нього також підтвердили коронавірус, але захисники запевняють, що його інфікувала не Хіок.

Жінка розповіла, що зустрічалася з Лімом щовівторка та щочетверга на обіді, вечері чи щоб просто випити чай, поки чоловік О Бі Хіок грав у бадмінтон. Жінка хвилювалася, що її сім'я подумає, що у неї роман, якщо вона розповість про ці побачення. Відтак коли вона потрапила до лікарні, то попросила Хонга зберігати їхні зустрічі в таємниці.

Суддя назвав причину для приховування контактів "егоїстичною" і наголосив, що суспільні інтереси мають бути на першому місці.

Органи охорони здоров'я дізналися про ці "таємні" зустрічі після того, як проаналізували телефонні дзвінки, виписки з банківських рахунків, інформацію про паркування та записи з камер відеоспостереження. Згодом жінка зізналася у зустрічах.

У Сінгапурі діють дуже жорсткі обмеження для запобігання COVID-19

У Сінгапурі людям, які приховали контактних осіб, може загрожувати до 6 місяців ув'язнення або 10 тисяч доларів штрафу.