Ці причини можуть призвести до затримання рідини в організмі, пише 24apteka.

Читайте також: Чи існує алергія на кондиціонер

Неправильне харчування

Набряки особливо помітні зранку, якщо ви напередодні ввечері вживали велику кількість солоної, гострої їжі, соусів, копченої риби, алкоголю, тощо.

Лікарські засоби

Побічна дія деяких ліків може спричинити набряки в тілі. Серед таких ліків жарознижувальні, ліки від високого тиску та оральні контрацептиви.

Гормональний збій

Те, що тіло накопичує зайву рідину, може свідчити про гормональні порушення. Основними симптомами є збільшення ваги, здуття живота, опухлість ніг, запори, слабкість, безсоння.

Довге сидіння

Набряки можуть виникати у тих людей, які довго сидять нерухомо, до прикладу, офісні працівники або ж ті люди, що довго подорожують літаком чи автобусом.

Хвороби нирок

Набряки зранку, біль у попереку та проблеми з сечовипусканням можуть свідчити про те, що в організмі є запальні процеси. При таких симптомах потрібно відвідати нефролога.

Проблеми з серцем

Якщо ви помітили у себе такі симптоми, як нестача повітря, задишка, біль у серці, слабкість, а також набряки нижніх кінцівок, які з'являються ввечері – це може говорити про серцевої недостатності, вада серця. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням, зверніться за допомогою до фахівця.

Чому затримується рідина в організмі
Чому затримується рідина в організмі

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.