Про це він заявив у коментарі 24 Каналу.

Сьогодні, 24 червня, вранці, коли медики нас з Оксаною (Сироїд – "24") обстежували, в неї й надалі залишався такий низький цукор – 2,9 мілімоль на літр. Також була брадикардія, тобто низьке серцебиття, відбулося зниження артеріального тиску, а також розпочалися такі неприємні відчуття та болі, які є схожими на загострення панкреатиту,
– зазначив політик.

Читайте також: Березюк назвав умови, за яких нардепи від "Самопомочі" припинять голодування

За його словами, у зв’язку з ситуацією, що склалася, вони попросили та переконали Оксану Сироїд, що не варто так ризикувати за таких низьких загрозливих показників. Відтак, вона погодилась, і їй викликали швидку.

Також нардеп прокоментував і свій стан здоров’я.

“Показники є нижчими за норму. Вчора я забагато ходив та трохи перенервувався, тому стався такий гіпоглікемічний криз невеличкий, але полежав трохи більше 12 годин, і все відновилося – наразі все гаразд", – додав Березюк.

Крім того, очільник фракції "Самопоміч" вкотре розкритикував українську владу, наголосивши, що на собі досліджує її цинізм.

Нагадаємо, у зв'язку зі сміттєвою блокадою Львова три депутати від "Самопомочі" оголосили про голодування на знак протесту. Першим 19 червня почав голодувати голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк. За ним своєю чергою оголосили голодування Оксана Сироїд і Тарас Пастух (20 червня).

Вранці 24 червня стало відомо, що Оксану Сироїд госпіталізували.