Таку заяву зробив сам Олег Березюк у коментарі "Інтерфакс-Україна".

"Поки ми чули лише обіцянки. Коли реально почнуть вивозити сміття, тоді і припинимо", – наголосив політик.

Читайте також: Нам пропонували припинити облогу в обмін на лояльність, – Сироїд про пропозиції влади

Також видання додає, що народним обранцям, які голодують біля будівлі Адміністрації президента, 23 червня лікарі виміряли тиск, пульс і рівень цукру в крові.

Відтак, у Оксани Сироїд, яка голодує з вівторка, 20 червня, цукор перебуває на рівні 2,9 мілімоль на літр.

Натомість у Олега Березюка, який оголосив голодування на день раніше (в понеділок, 19 червня), рівень цукру в крові становить 2,2 мілімоль на літр.

Підкреслимо, відповідно до прийнятої медичної норми, у здорової людини нормальний рівень цукру в крові натще дорівнює від 3,2 до 5,5 мілімоль на літр.

Читайте також: Зі Львова починають вивозити сміття

За словами медиків, у Березюка зараз спостерігається загрозливо низький рівень цукру в крові.

Нагадаємо, 12 червня, Львівська міська комісія з надзвичайних ситуацій прийняла офіційне рішення про необхідність оголошення Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації. Відповідне звернення надіслали до уряду, РНБО, президента та Львівської обласної держадміністрації.

За даними Львівської мерії, кількість невивезеного сміття у міста сягнула критичного рівня, оскільки навколишні полігони ТПВ відмовляються приймати львівські сміттєвози.

У зв'язку із ситуацією, що склалася, вже три депутати від "Самопомочі" оголосили про голодування на знак протесту. Першим почав голодувати голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк. За ним своєю чергою оголосили голодування Оксана Сироїд і Тарас Пастух.

22 червня центральна влада в особі голови ЛОДА Олега Синютки поставила Львівській міськраді ультиматум щодо сміттєвої проблеми.

Згодом мер міста Андрій Садовий заявив, що Львів готовий прийняти цю "пропозицію", однак спершу це рішення має затвердити сесія міської ради.