Лікар Євген Комаровський зазначає, що медична наука відноситься до процесу під назвою «парити ноги» не просто скептично, а вкрай негативно.

Читайте також: Які хвороби може викликати звичайний домашній пил

Євген Комаровський
А з урахуванням того факту, що опікові центри регулярно зустрічаються з дітьми і дорослими, які засунули ноги в окріп, то медична наука бачить в цьому процесі так багато мінусів і так мало плюсів, що категорично не рекомендує парити ноги нікому, ніколи і ні за яких обставинах ”.

Лікар зазначає: у старих підручниках педіатрії описувався процес парення ніг – він називався гаряча ванна для ніг. При цьому температура цієї ванни – 40 °C максимум.

Якщо ж ви не перевіряєте температуру води, у якій хочете парити ноги, то лікар Комаровський радить взагалі забути про цю процедуру.

Експерти зазначають: парення ніг сприяє відтоку крові від голови й серця, а сама гаряча вода розширює вени. Крім цього, якщо парити ноги регулярно, то це може послабити судини.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.