Про це йдеться в опитуванні Соціологічної групи "Рейтинг".

Також на тему: 69% українців відчули негативні наслідки карантину: інфографіка

Також 83% підтримують можливу заборону на проведення масових заходів, страйків, мітингів в умовах надзвичайного стану в країні.

71% не заперечують проти можливого обмеження в'їзду і виїзду в окремі міста і області, 65% - можливого обмеження руху транспортних засобів та їх огляду, 58% – можливого оголошення комендантської години в містах.

Однак, абсолютна більшість (80%) проти можливого надання державі права примусово вилучати майно у юридичних і фізичних осіб в умовах надзвичайного стану.Тільки 14% - підтримують.

Опитування провела методом телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. В неї потрапили: I хвиля 1000 респондентів (25-27 березня 2020), II хвиля 1000 респондентів (28-30 березня 2020). Помилка репрезентативності дослідження – не більше 4%.


Чи підтримуєте введення надзвичайного стану / Опитування "Рейтинг"

З 25 березня в Україні діє режим надзвичайної ситуації. Надзвичайний стан відрізняється від ситуації тим, що допускаює тимчасове обмеження конституційних прав і свобод громадянина. Тобто тоді в державі не можуть проводитися волевиявлення, мітинги, а режим дня може контролюватися комендантською годиною.


Як відрізнити коронавірус від схожих інфекцій / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.