Дмитро Дубілет на своєму телеграм-каналі опублікував порівняльну статистику смертності в Україні за січень-квітень з 2013 по 2020 рік включно.

До теми Скільки людей померло від COVID-19 в Україні: статистика за областями

Він пояснив, що згідно зі статистикою, Україні вдалося оминути сценарій європейських країн та США, адже статистика смертності в Україні під час пандемії не змінилася.

Як бачите, на період карантину смертей в абсолютному значенні, на щастя, більше не стало. Це сильно відрізняється від подібних графіків з країн Європи та США, де добре видно страшні піки. До речі, зверніть увагу на зростання смертності в лютому 2014 року. Це зростання може пояснюватися холодами та епідемією грипу 2014 року,
– написав Дубілет.

Окрім того виявилось, що смертність в Україні з року в рік падає. За словами Дубілета, це можна пояснити скороченням населення, "як з природних причин, так і через окупацію".

На верхній частині зображення можна побачити графіку статистики смертності за днями. Натомість на нижній графіці, для зручності порівняння, змальована середня статистика смертності за тиждень.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.