Також президент повідомив, що соціальну допомогу в Бразилії у зв'язку з пандемією коронавірусу отримали 65 мільйонів людей. Про це пише Globo.

Зверніть увагу Президенту Перу надіслали лист з підписом кров'ю: причина, відео

Жаїр Болсонару зауважив, що з-за кордону почали з'являтися хороші новини щодо ситуації в Бразилії. Зокрема про те, що країна належить до держав, які найменше постраждали від COVID-19. Однак журналісти замовчують цю інформацію.

Натомість, на думку експертів, до отриманих даних потрібно ставитися з обережністю. Адже поки що не можна стверджувати, ніби в країні спостерігається тенденція до зниження кількості нових хворих на коронавірус.

Ставлення президента Бразилії до пандемії

Зауважимо, що в липні в президента Бразилії підтвердили діагноз COVID-19. Попри це, Болсонару неодноразово заперечував серйозність пандемії, виступав проти заходів щодо запобігання її розповсюдженню та заохочував масові мітинги своїх прихильників.

Одного разу він назвав коронавірус "легкою застудою". Через це президента критикували не лише у Бразилії, а й в інших країнах.

Додамо, що напередодні під час однієї з робочих поїздок президент Бразилії порушив карантинні обмеження. Зокрема, він без маски фотографувався та спілкувався з багатьома охочими. Хоча носіння маски є обов'язковим в цьому штаті.


Жаїр Болсонару без маски охоче спілкувався з натовпом / Фото TV Oeste