Звідки візьмуть кошти

Додаткові кошти будуть спрямовані в Спеціальний фонд бюджету від розмитнення автомобілів на єврономерах. Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив під час засідання уряду.

До теми Ще одна загроза з РФ: в Україну може потрапити новий, дуже небезпечний штам коронавірусу

Загалом в України є домовленості на постачання більш ніж 40 мільйонів доз вже цього року. Частина з них вже оплачена, а по іншій частині вносяться аванси.

Денис Шмигаль

“Додаткові 1,4 мільярда гривень будуть спрямовані в Спеціальний фонд бюджету від розмитнення автомобілів на єврономерах. 15 червня почав діяти відповідний порядок пільгового розмитнення. Ті, хто ним скористаються, будуть чітко розуміти, що ці кошти пішли на боротьбу з пандемією”.

Нагадаємо, раніше уряд вирішив виділити з ковідного фонду 800 мільйонів гривень та передати Міністерству внутрішніх справ.

Ситуація з COVID-19 в Україні

  • За весь час пандемії в країні захворіло – 2 226 037 людини. Станом на 16 червня одужали – 2 140 978 людей. Жертвами коронавірусу в країні стали 51 847 людей.
  • Наразі ситуація дещо стабілізувалась – впродовж минулої доби виявили 1 045 хворих на коронавірус.
  • Вся Україна 9 червня перейшла до зеленої зони карантину.
  • Сьогодні, 16 червня, Денис Шмигаль також повідомив, що карантин в Україні планують продовжити до 31 серпня. Більше про це читайте тут.