Все почалося ще сім років тому. Дівчина-підліток Бель Гібсон у своєму Інстаграмі несподівано почала писати про рак. Вона стверджувала, що їй — 20, і у неї є пухлина в мозку. І жити залишилось чотири місяці.

Та не минає багато часу, як сторінка раптом починає рясніти життєрадісними світлинами. Бель на радощах всіх щиро почала переконувати, що подолала недугу. І не ліками, а народними методами — аюрведичними практиками, кисневою терапією і дієтою без цукру і глютену.

Натхненна своїм зціленням дівчина вирішує допомогти іншим, але вже за гроші. Бель запускає успішний додаток до смартфонів і там розповідає, як треба харчуватися. А згодом — видає кулінарну книгу. Продажі приносять величезні прибутки.

Дівчина хизується, що 300 тисяч доларів перевела на благодійність. Та раптом в її Інстаграмі з'являються компроментуючі фото. Хтось із користувачів зазняв, як хвора на рак п'є алкоголь. Дівчина все заперечує.

Та остаточно на чисту воду шахрайку вивели журналісти. Вони з’ясували, що гроші, виділені, на благодійність, так ніхто і не отримав. І насправді медичних обстежень Бель Гібсон ніде не проходила. Зрештою, торік в інтерв’ю блогерка сама зізналася, що на рак ніколи не хворіла і все вигадала.

Після цього Бель Гібсон видалила всі свої матеріали із соцмереж і втекла. Її додаток в AppStore закрили, а книги — вилучили з продажу. Через численні скарги ошуканих проти фантазерки відкрили справу — за порушення прав споживачів. Тож тепер їй загрожує штраф у півтори сотні тисяч доларів.