"Я хочу абсолютно авторитетно заявити, що 99,99% інформації щодо можливого негативного впливу ГМ-технологій на здоров'я людини чи тварини – це абсолютна вигадка людей, які, на превеликий жаль, не мають навіть елементарної шкільної освіти», - висловив свою думку Микола Безуглий.

Науковець пояснив, що за основним фахом є біофізиком і має певні знання в галузі біології, тому може заявити, що немає жодних теоретичних передумов, які б говорили про те, що генномодифікований організм може бути шкідливий.

Президент УААН розказав, що "будь-яка природна мутація може бути набагато шкідливішою, а вони проходять з імовірністю один на мільйон випадків. І на тисячах мільярдів культурних рослин, які ростуть на наших полях, таких мутацій відбуваються мільйони за рахунок порушень під час метаболізму". Вони можуть бути набагато шкідливішими, ніж умовна шкідливість ГМ-технологій.

Безуглий зробив висновок, що за інформацією про шкідливість ГМ-технологій стоїть економічна боротьба двох надзвичайно великих угруповань у світі – тих, хто виробляє хімічні засоби захисту рослин, і тих, хто вкладає кошти в сучасні біотехнології.

При цьому від додав, що у фруктах, овочах та зернових культурах залишається велика кількість хімічних засобів, що можуть завдавати шкоду здоров’ю людини.

До слова, вчені довели, що органічна їжа не корисніша від звичайної.