Здуття живота може спричинити вживання бобових, пише "Країна Здоров’я".

Читайте також: 5 буденних звичок, які викликають здуття живота

Попри те, що це є добрим джерелом рослинного білка, варто відмовитися від вживання гороху, квасолі та сочевиці. Саме ці продукти спричиняють підвищене газоутворення через великий вміст клітковини.


Здуття живота може спричинити вживання бобових

Скупчення газів в шлунково-кишковому тракті утворюють всі види капусти. Тому варто її вживати у приготовленому вигляді і в невеликій кількості.

Спробуйте одразу не пити газовані напої, а лише після того, як випустити вуглекислий газ. Все тому, що останній переміщається в кишківнику і спричиняє розпирання та метеоризм. Ці напої містять велику кількість цукру, який теж погано впливає на шлунково-кишковий тракт.


Спробуйте одразу не пити газовані напої

У людей з несприйняттям лактози продукти з пшениці спричиняють больові відчуття у животі, діарею, нудоту та блювання.

Підсолоджувачі, барвники, консерванти та трансжири можуть викликати підвищене газоутворення. Ці речовини порушують мікрофлору кишківника, що може призвести до дисбактеріозу.


6 продуктів, які спричиняють здуття живота

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.