Ми навмисно не включаємо додатки зі збірками рецептів, а хочемо зупинитися на найкращих помічниках кулінарам.

FoodReader

Продукти в красивій упаковці не завжди найкращі, це знають всі. Особливо прискіпливі покупці читають склад на упаковці, але і це не завжди допомагає. Навіть, якщо розбереш дрібні буковки, тримати в голові всі ці "Е" складно.

Додаток дозволяє визначати склад продукту за допомогою сканера. Телефон зчитує штрихкод і все показує: хто виробив, які в ньому інгредієнти і що вони зроблять з твоїм організмом. Якщо раптом не зчиталося — можна ввести з клавіатури. Крім того можна скористатися довідником харчових добавок.

Купи батон

Дуже зручний помічник у нелегкій справі закупок. Відвідування супермаркету з ним стає суцільним задоволенням. Продукти автоматично групуються в списку, існує можливість створювати кілька списків паралельно, а словник продуктів допоможе скласти списки гранично швидко, що особливо зручно.

Уже в магазині можна одним простим жестом викреслювати продукти, які вже є у вашому кошику. Крім цього є функція синхронізації списку покупок з вашими друзями чи членами родини в реальному часі.

Thyme

Точний час приготування дуже важливий, особливо, якщо мова йде про випічку. Навіть найменша помилка може коштувати провалом. Багато хто користується звичайним таймером на плиті.

Але що робити, коли кожен компонент страви потребує свого часу приготування.

Це простий додаток з приємним інтерфейсом, який виглядає як звичайна кухонна плита і має окремий таймер для кожної частини.

Foodgawker

Foodgawker – це Instagram для гурманів. Ви можете провести нескінченну кількість часу, переглядаючи зображення. Натиснувши на фото, користувач швидко переходить на блог кулінара.

Додаток – зручний помічник для натхнення та знаходження інформації про ресторани. Окрім мобільного додатку, Foodgawker має повну веб-версію.

Kitchen Stories

Цей додаток переконає навіть того, хто не готує нічого, окрім бутербродів.

У додатку не просто зібрані рецепти, а й відео та покрокові інструкції. Найкраще, що кожен рецепт супроводжується барвистим описом — текст, фото, відео.

Крім того, рецепти розділені на тематичні групи. Наприклад: сніданки, гриль, вегетаріанські страви та інші.

Додаток дає можливість складати список продуктів, створювати список улюблених продуктів та має конвертер велечин.

Читайте також: 8 фото страв з шедеврів літератури