Як повідомила сама потерпіла, проблеми зі шкірою в неї почались ще три роки тому, саме тоді у неї зіпсувалась шкіра на обличчі. Але лише зараз медики погодились взятись за незвичну пацієнтку — спочатку вони сумнівались у правдивості цієї історії, але після того, як чоловік потерпілої підтвердив, що вона — його дружина, взялись за цю справу.

Жінка намагалася лікуватися самотужки і придбала в аптеці ліки. Вони допомогли дещо притупити свербіння по всьому тілу, а засоби народної медицини дозволили позбутися від подразнення, правда, після цього шкіра почала обвисати. Засіб проти старіння, який також відноситься до традиційної медицині, не допоміг.

Деякі фахівці вважають, що саме народні засоби призвели до настільки страшного результату. Також, можливо, виною стало тривале застосування гормональних препаратів. Вони здатні підсилити ефект інших препаратів, одночасно спровокувавши розвиток рідкісної хвороби шкіри — мастоцитозу.

Саме через це захворювання у жінки постраждала не лише шкіра на обличчі, а й на тілі. Між тим, хвороба не вплинула на її волосся, зуби, очі і свідомість. Медики стверджують, що при правильному лікуванні їм вдасться відновити попередній стан шкіри на 50–70%, а лазером можна прибрати складки на тілі.