Чоловік, який вакцинувався проти коронавірусу, відзначив, що оніміння обличчя тривало близько 28 годин. Про це інформує видання The Jerusalem Post з посиланням на повідомлення Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю.

Читайте також Дає миттєвий результат: в Ізраїлі випробовують дихальний тест на COVID-19

Пацієнт також зауважив, що параліч обличчя поки що повністю не пройшов. Втім додав, вакцинація не викликала ніяких побічних ефектів, крім цього.

Я не можу сказати, що це повністю зникло. Втім більше в мене немає жодного іншого болю,
– прокоментував він.

Також житель Ізраїлю не впевнений, чи збирається отримати другу дозу вакцини проти COVID-19. Але наголосив на тому, що ця ситуація є рідкістю. Тому важливо, аби люди не уникали вакцинації.

У МОЗ Ізраїлю не виключають, що таких випадків у майбутньому може бути значно більше. І пояснили, що другу дозу вакцини потрібно вводити лише тоді, коли параліч обличчя повністю зникне.

Що відомо про вакцинацію в Ізраїлі

  • 20 грудня, в Ізраїлі розпочали вакцинувати населення проти коронавірусу препаратом Pfizer. Другу дозу вакциновані отримували вже з 10 січня.
  • Щеплення проти COVID-19 зробили прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху і міністр охорони здоров'я Йоель Едельштейн. Вони вакцинувались першими, щоб стати прикладом для інших.
  • Насамперед в Ізраїлі вакцинують медиків, соцпрацівників і людей віком від 60 років.
  • Також до березня 2021 року в країні планують почати вакцинацію дітей проти коронавірусу.