Її вага перед останніми пологами була близько 50 кілограмів, але, незважаючи на це, її донька Ісла народилася на 37-му тижні із здоровою вагою в майже 2,5 кілограми, самі ж пологи минули без ускладнень.

Проблеми із здоров’ям дівчини розпочалися ще у 8 років, коли вона займалася балетом і прагнула красиво виглядати. У 12 років дівчинка важила 34 кілограми і її поклали до дитячої психіатричної клініки, а у 13 років їй поставили діагноз "анорексія".

Читайте також: Кожна двадцята жінка на межі анорексії

У 2010 році Холлі завагітніла вперше і переймалася, що цей стан зіпсує її фігуру, тож замість потрібних 2000 калорій вона споживала тільки 1200. Вона з’їдала шматок тосту на сніданок, салату на обід та і «порожнюю» пасту на вечерю. У жінки під тиском дитини навіть з’явилися тріщини в ребрах. Проте, як не дивно, Ділан народився здоровим і важив 2,5 кілограми.

Сьогодні жінка споживає близько 1600 калорій і навіть дозволяє собі шматок тістечка. Вона важить 46 кілограмів при зрості 170 сантиметрів і каже, що найбільше хотіла б одужати заради своїх дітей.

До слова, згідно із дослідженнями голландських вчених, жінки, які страждають харчовими розладами, переконані, що вони настільки товсті, що навіть не можуть увійти через двері.

Фото: Нotspotmedia.co.uk