Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім повідомив, що "на жаль, хвороба не відступає, стало відомо, що у Миколаєві виявили 4 випадки небезпечного штаму коронавірусу Дельта".

Актуально Штам Дельта заразніший за вітрянку та передається вакцинованими людьми

Троє захворілих приїхали з відпочинку з Туреччини, один – з Росії. У всіх стан – задовільний, перебувають на самоізоляції,
– розповів політик.

За словами Кіма, щодня маємо не менше 20 випадків захворювання, тож хвороба зовсім не вщухає, а навпаки". Голова ОДА зауважив, що "представники МОЗ наголошують на можливій новій хвилі захворювання вже восени".

Кім наголосив: "всім нам потрібно дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму в громадських місцях, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції".

"Найдієвіший спосіб захистити себе та навколишніх – це вакцинація. Миколаївщина має можливість вакцинувати 5 тисяч охочих в день", – запевнив політик.

За словами голови ОДА, "у Миколаївській області відкрито 15 центрів масової вакцинації людей".

"У Миколаївській області вакциновано майже 10% населення. Ми маємо досвід боротьби з хворобою та повністю готові до нової хвилі. Проте медична та наукова спільноти наполягають на необхідності вакцинації", – наголосив Кім.

Штам Дельта у світі: останні новини

  • У ВООЗ розповіли, що штам Дельта є значно заразнішим, аніж усі його "родичі". Однак він не є смертоноснішим. Підвищеного рівня смертності, на щастя, наразі не зафіксували.
  • Станом на 30 липня штам Дельту зафіксували вже у 132 країнах світу.