Мер Чернівців Роман Клічук розповів, що Чернівці отримали 500 доз вакцин CoviShield. Але вакцинувалися лише 37 людей.

До теми В Україну прибуде ще одна партія вакцини Covishield до кінця березня

Запущена інформаційна війна проти вакцини. Люди бояться, не довіряють, тому що ця вакцина індійська. А всі розраховували на Pfizer. Багато хто дивиться телебачення, читає інтернет, не прислухаються до думки (провідних) медиків. В інтернеті пишуть дурню, що це вакцина шкідлива і вона впливає на генотип,
– розповів мер.

Тим часом заступниця голови Чернівецької облдержадміністрації Наталія Гусак розповіла, що у міській лікарні №3 в Чернівцях жоден лікар не захотів вакцинуватися проти COVID-19. А в міській лікарні №4 вакцинуватися захотіли лише троє лікарів.

У нас є декілька закладів, які... в принципі комунікація не проводиться і досить складно навіть почути аргументи медичних працівників, чому вони "за" або "проти" вакцинації (скоріше проти),
– заявила вона.

Вона зауважила, що на території області завжди була дуже низька прихильність до вакцинації. Проти будь-яких захворювань.

Вакцинація медиків в Україні: в чому проблема

  • Багато медиків відмовляються від вакцинації проти коронавірусу. І цей фактор впливає на рівень довіри населення до препарату.
  • Натомість міністр охорони здоров'я Максим Степанов стверджує, що масова відмова медиків від вакцинації – міф. Це ще більше підливає масла у вогонь, оскільки рівень довіри до МОЗ падає ще більше, що загрожує кампанії вакцинації в країні.
  • Тим часом провідні лікарі закликають медичних працівників отримати щеплення. Лікарка-інфекціоністка Катерина Булавінова заявила, що "лікарі, які не підтримують вакцинацію проти коронавірусу – не лікарі" і їм потрібно залишити професію.
  • Для того, аби підняти рівень довіри до вакцинації, залишками вакцини почали щепити відомих громадських діячів.