Тому компанія WOG поспішає нагадати вам про наявність обліпихового та смородинового чаю на АЗК WOG.

Гарячі напої вони готують виключно зі свіжих плодів обліпихи і смородини. Ароматний та дуже смачний обліпиховий чай є маленькою бомбою здоров'я, наповненою дуже корисними і важливими елементами для людини. Уявіть собі, жменька таких маленьких ягідок здатна забезпечити організм всіма корисними речовинами. Особливо обліпиховий чай доречний, коли на порозі зима, а разом з нею, вже за звичкою, віруси.

До речі, якщо вам притаманна осіння хандра, або ви просто чимось засмучені, в нагоді також стане цей диво-напій. Виявляється, що обліпиха містить серотонін, який є гормоном щастя та має позитивний вплив на нервову систему.

А от смородиновий чай гарантовано захистить вас від застуди. Він не лише підвищить імунітет, але й стане справжньою панацеєю від вже кашлю, який вже почався. З турботою приготований на WOG смородиновий чай приємно зігріє та додасть затишку.

Проте пам’ятайте, що краще застуду попередити, ніж лікувати. Тож не варто нехтувати можливістю зайвий раз випити горнятко ароматного напою, що є чудовим протизастудним засобом. До того ж, на АЗК WOG є великий вибір десертів та сендвічів, що пасуватимуть до смородинового та обліпихового чаїв.

Отож, WOG на варті вашого гарного настрою та здоров’я!