За словами міського голови Садіка Хана, нещодавно показник смертності через коронавірус у Лондоні перетнув позначку у 10 000, повідомляє BBC.

До теми Брак ліжок та вакцинація: в Британії ускладнюється ситуація з COVID-19

Під час першої хвилі COVID-19 у Лондоні підготували 4 місця для тимчасових поховань. Але тоді вони не знадобилися, тож їх перевели у так званий режим очікування.

Початок використання моргу у районі Руісліп місцева влада назвала наочним нагадуванням про безперервні наслідки пандемії. Там сподівалися, що це приміщення таки не знадобиться.


Тимчасовий морг у районі Руісліп на заході Лондона / Фото PA Media

Раніше у Лондоні організували ще кілька тимчасових моргів. Зокрема – у колишньому військовому госпіталі Хедлі Корт у графстві Суррей та колишньому авіаційному ангарі поблизу Норвіча у Норфолку.

Ситуація з COVID-19 в Лондоні

У Лондоні поліцейських та пожежників залучають керувати машинами швидкої допомоги. Медична система міста перенавантажена через спалах коронавірусу.

За словами місцевого уряду, у деяких районах хворіє кожен двадцятий мешканець. Екстрені служби не можуть забезпечити нормальний рівень реагування. Для допомоги медикам залучили вже 75 полісменів, ще 125 – резерві.