За її словами, щоб протистояти вірусу необхідні закупівлі тестів, захисних засобів для медиків. Але, міністр охорони здоров’я Ілля Ємець, "під гучні заклики ввести надзвичайний стан, свідомо залишає лікувальні заклади без критично важливих ресурсів і ліків", написала Уляна Супрун на своїй сторінці Fecebook.

Також на тему: Коронавірус в Україні: вже заразилися 113 людей

Уляна Супрун
“Причина полягає у відмові керівника Медичні закупівлі України порушувати закон і брати на посаду заступника генерального директора "довірену особу" Ємця. Особу, яка засуджена за кримінальний злочин (крадіжку ікри в супермаркеті)”.

За її словами, щоби проштовхнути свою людину, міністр вже третій тиждень блокує всі централізовані закупівлі медичних товарів і препаратів в країні, зокрема медичні вироби, які необхідні для боротьби з коронавірусом.

Тому керівник медзакупівель Арсен Жумаділов звернувся до ДБР із заявою про вчинення кримінального правопорушення.

Реакція Ємця на заяву

  • Звернувся до Нацполіції з проханням порушити Кримінальне провадження проти Арсена Жумаділова за нібито зловживання службовим становищем.
  • Доручив провести службове розслідування ситуації навколо ДП "Медзакупівлі України".
Уляна Супрун
“В особистій розмові з Арсеном він сформулював свою поведінку так: "По-хорошему вы не захотели. Будет по-другому". Для мільйонів громадян України "по-другому" означає: знаходитися в заручниках у міністра, котрий зловживає службовим становищем, ставлячи під загрозу національну безпеку. Класичне, для старої гвардії, рішення, коли особисті амбіції та інтереси, пріоритетніші за життя людей”.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.