Зараз жителі Уханя майже не виходять на вулиці, фоторепортаж з вулиць міста оприлюднило видання "Новая газета".

Важливо! У КНДР зафіксували перший випадок зараження коронавірусом

В Ухані діє правило "двох метрів": медики не рекомендують людям підходити ближче один до одного. На думку лікарів, така відстань дає певні гарантії від зараження.


В Ухані діє правило "двох метрів" / Фото: AP

Вулиці раніше жвавого міста майже порожні. У матеріалі видання мовиться, що тих, хто відкрито чхає та кашляє, місцева влада намагається негайно ізолювати.

Все, що треба знати про небезпечний коронавірус – читайте у матеріалі 24 каналу.


Вулиці Уханя майже порожні / Фото з соцмереж

До слова, влада Китаю 6 лютого побудувала другу лікарню для хворих коронавірусом. На її будівництво пішло 10 днів.


У Китаї будуть лікарні для хворих / Фото: AP

Більшість людей намагаються залишатися у своїх домівках. Просто під двері люди у спецодязі постачають їм їжу.


Люди у спеціальному одязі постачають їжу мешканцям Уханю / Фото: AP

Більшість людей почали працювати з дому, навіть поліція реєструє ДТП дистанційно. Наприклад, якщо зіштовхнулися автомобілі, то люди просто надсилають фото на електронну пошту поліції, а та оформлює все без особистого контакту. Навіть Генеральна прокуратура КНР, як повідомляється, стала допитувати підозрюваних виключно дистанційно, щоб не підчепити від них коронавірус.


Дезінфекція проти коронавірусу / Фото: AP

Суттєвою проблемою є те, що напередодні запровадження карантину, з Уханя виїхали приблизно 5 мільйонів людей. Вони можуть бути потенційними носіями небезпечного вірусу. Влада Китаю намагається зібрати їх усіх разом. У 35 містах створені 300 збірних пунктів, де жителі Уханя мають негайно зареєструватися.

Але не всі уханьці рвуться у ці карантинні табори. Китай стрясають чутки про те, що багато людей з блокованого міста зачаїлися і ховаються, поширюючи навколо себе хмари вірусів. За видачу уханьця, який переховується від реєстрації, деякі органи місцевої влади призначали нагороду – від ста до трьохсот доларів,
– написали у матеріалі.

Дивіться відео: як живуть люди в Ухані

Що відомо про небезпечний коронавірус:

  • ​Розповсюдження небезпечного коронавірусу розпочалося з міста Ухань. Згодом місто закрили на карантин та побудували окремі лікарні для хворих.
  • Станом на 7 лютого від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, померли 639 людей. Загальна кількість інфікованих – 31 500 особа по всьому світу. За статистикою, 9% інфікованих помирають.
  • До Китаю тимчасово припинили групові тури. Україна літаками евакуювала своїх громадян з Китаю. Наразі в Україні жоден випадок підозри на коронавірус не підтвердився.


Факти про коронавірус / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.