Журналісти LifeStyle 24 вирішили поділитись порадами по догляді за обличчям, що допомагають позбутись вугрів всього за кілька годин. За словами експертів, більшість засобів можна знайти у будь-якому помешканні.

Читайте також: Як зупинити випадіння волосся восени: поради лікаря

Зубна паста

Одним з найбільш ефективних способів позбутись акне є звичайна зубна паста. Варто нанести її на прищ та зачекати кілька годин. Виявляється, саме зубна паста швидко підсушує вугор та знімає запалення. Блогери рекомендують робити процедуру перед сном, тоді ефект від такої простої маски буде кращим.

Часник

Дієвим способом боротьби з акне є звичайний часник. Хоч ця процедура не зовсім приємна через запах рослини, однак упродовж кількох годин від прищика не буде й сліду. Щоб не відчувати дискомфорт від процедури, варто її теж робити перед сном.

Олія чайного дерева

Блогери поділились ще одним дієвим способом подолання акне – це звичайна олія чайного дерева, яку можна знайти в будь-якій аптеці. Вона швидко підсушує вугрі та, на відміну від часнику, має приємний запах.

Окрім цього, користувачі мережі радять запобігати появі прищів правильним використанням косметики та щотижневим нанесенням маски. Зокрема, біла та зелена глина чудово очищує шкіру обличчя та підсушує її.