Про це пише видання Тoneto.net.

Розраховуйте час на сон

Найкорисніший сон - той, тривалість якого кратна півтора годинам: 6 або 7 з половиною, 9 або 10 з половиною. Звичайно, цей перелік можна продовжувати, але спати довше також не дуже корисно.

Піднімайтесь одразу

Для дзвінка будильника варто підбирати бадьору і енергійну мелодію. Підніматись з ліжка треба відразу, як тільки почули цей бадьорий дзвінок. Кожні "5 хвилин посплю" перетворюються на хронічне спізнення.

Потягуйтеся

Відразу, коли піднялись з ліжка – не забудьте потягнутись. Це добре розминає м'язи і готує організм до роботи. Крім того, потягування стимулюють центри задоволення в мозку, а відтак, покращують настрій.

Лягайте раніше

Це, звісно, банальність, але щоб легко прокидатись, треба швидко лягати спати. Якщо сон не йде, то ви можете почитати перед сном, а за годину до сну можна випити заспокійливий збір з м'яти, меліси і валеріани. Також хорошим снодійним буде крапелька лавандової олії на подушці.

Приємні речі з ранку

Ранок має починатися з приємних емоцій. Тож, вам буде приємнішим, коли ви побачите після сну вазу з квітами, фото коханого тощо. Також поставите на будильник свою улюблену музику, тоді ви будете менш ненавидіти його деренчання. Для сніданку також можете вибрати яскравий посуд, він також збадьорить і підніме вам настрій.