Зі слів медиків, коли на вулицях дуже жарко, людям з хворобами серця і судин слід бути дуже обережними. Аби уникнути негативного впливу на здоров'я, сердечникам слід дотримуватись простих правил.

Читайте також: Як пережити спеку: дієві поради

Важливо не забувати брати з собою ліки, адже може стати погано у найневідповідніший момент. Також варто не забувати приймати вранці препарати, прописані лікарем. На прогулянку одягайте щось на голову та зручний одяг з натуральних тканин.

Одягайте на прогулянку капелюха
Одягайте на прогулянку капелюха

Дуже важливо людям з хворобами серцево-судинної системи не вживати у спеку алкогольні напої і не курити.

Також беріть з собою пляшку негазованої води та паперові серветки або хустинку. Намочивши їх можна протерти обличчя, руки, ноги. Це допоможе трохи освіжити та охолодити тіло.

Не засмагайте і взагалі намагайтеся уникати прямих сонячних променів. Під час літньої пори важливо випивати за день не менше 1,5 літра води. І під час спеки старайтесь не навантажувати шлунок важкою їжею.

Ну а якщо на вулиці дуже спекотно – краще з дому не виходити.

У спеку сердечникам краще сидіти у затінку дерев
У спеку сердечникам краще сидіти у затінку дерев

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.