Про це повідомляє італійське видання Corriera dela Serra.

Також на тему: В Україні закриватимуть школи і обмежать масові заходи через поширення коронавірусу

5 березня лікарі опублікували звіт в Медичному журналі Нової Англії. Перші симптоми у чоловіка з'явилися 24 січня. Це респіраторні симптоми й висока температура. 27 січня він повернувся на роботу, бо симптоми ослабли.

Також відомо, що 20 і 21 січня він був присутній на нарадах, на які приїхала його колега з Шанхая. Вона перебувала в Німеччині з 19 по 22 січня без будь-яких проявів хвороби.


Вірус в Європі поширився з Німеччини / unsplash.com

Перші симптоми в неї з'явилися під час зворотного рейсу в Китай. 26 січня у неї діагностували ​​позитивну реакцію на коронавірус. 27 січня вона повідомила своїм німецьким партнерам про свій позитивний результат, і в Німеччині почали перевіряти людей, які контактували з нею, в тому числі 33-річного чоловіка, у якого виявили позитивний тест на вірус, хоча зараз у нього немає симптомів.

27 січня вона повідомила колегам з Німеччини свій позитивний результат і їх почали перевіряти. 28 січня у трьох інших співробітників тієї ж компанії виявили позитивний тест на вірус.

"Слід зазначити, що інфекція, ймовірно, передавалася під час інкубаційного періоду, коли симптоми були м'якими й неспецифічними. У цьому контексті той факт, що вірус був виявлений в значних кількостях в мокроті людини навіть в період одужання, створює проблему перенесення вірусу навіть після зникнення симптомів", – відзначили медики.

Коронавірус Covid-19: коротко

  • Станом на 5 березня на коронавірус захворіло понад 95 тисяч людей, більшість із них – у Китаї.
  • Померли від хвороби понад 3200 людей, одужали – понад 50 000 осіб.
  • Впродовж кількох минулих днів вірус швидко поширився Європою, а Італія нині є епіцентром спалаху.
  • Станом на 3 березня в Україні зафіксували перший випадок коронавірусу Covid-19.
  • 20 лютого Україна евакуювала з китайського Уханя 45 українців та 27 іноземців – вони 2 тижні проведуть в обсервації.
  • МЗС України радить утриматися від поїздок до країн, у яких зафіксували спалах коронавірусу.


Коронавірус в цифрах / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.