Жителів у містечку – понад 3 тисячі, перевіряли усіх. Тих, у кого діагноз підтверджувався, відправляли на суворий карантин, а разом з ними і людей, які контактували з хворим.

Зверніть увагу У ВООЗ порадили Африці готуватися до найгіршого сценарію: деталі

Через десять днів перевірку повторили. Однак вже тоді кількість хворих знизилася на 90%.

Тестування було вкрай важливим, воно врятувало багато життів,
– сказав мер міста Джуліано Мартіні.

Взяти приклад з маленького італійського містечка закликала і Всесвітня організація охорони здоров'я. "Наше основне послання: тестуйте, тестуйте, тестуйте, – зазначив очільник ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєрус.

За минулу добу від коронавірусу в Італії померли 475 людей. За одну добу кількість зросла майже на 20%.

Результати тесту показують, що у нас 2648 нових випадків. Станом на середу (18 березня 2020 року – 24 канал) в Італії 28 710 пацієнтів з коронавірусом. 12 тисяч інфікованих – на самоізоляції вдома,
– розповіла глава італійського Агентства цивільного захисту Анжело Борреллі.

Враховуючи ці дані, загальна кількість смертей – 2978 осіб. У той час Італії намагаються допомогти китайці, де і виникла недуга. У Мілан ділитися досвідом прилетіли медики з Піднебесної. Зі собою привезли 20 тонн устаткування. 40 лікарів попрямують в лікарні Ломбардії, яка найбільше потерпає від коронавірусу.

Що відомо про коронавірус в Італії? Найбільше у Європі потерпіла від епідемії коронавірусу саме Італії. Держава перебуває на другому місці після Китаю за загальними показниками інфікованих та загиблих внаслідок епідемії.

Епідемія поширюється вже кілька тижнів поспіль, а кількість загиблих постійно зростає. З перших днів від коронавірусу потерпала лише північ держави, зокрема регіон Ломбардія. Втім пізніше хвороба поширилася на усю країн.